Najlacnejšie exotické dovolenky v Indickom oceáne.  Maldivy   Maurícius   Reunion   Seychely

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hotel Saray Regency Resort & SPA

Stredisko:

Hotel odporúčame všetkým vekovým kategóriám aj rodinám s deťmi. Hotel má vlastnú pláž vzdialenú 250 metrov od hotela na ktorú vedie promenáda. Neďaleko hotela sa nachádza historické mesto Side.

Hotel:

V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, barom a zmenárňou, obchody, čistiareň odevov, lekár, TV miestnosť, hlavná reštaurácia, štyri a´la carte reštaurácie (mexická, talianska, turecká a rybia), Phoenix bar, bar pri bazéne, bar v záhrade a na pláži, diskotéka, internetový kútik za poplatok, Wi-Fi vo vstupnej hale zdarma, veľký plavecký bazén, detský bazén, bazén s tromi šmykľavkami,vnútorný bazén, miniklub, detské ihrisko, fitnescentrum, stolný tenis, šípky, basketbal, tenis, turecké kúpele, sauna, rôzne druhy masáží. Ležadlá a slnečníky pri bazénoch zdarma.

Ubytovanie:

Individuálne klimatizované rodinné (max. 4 dospelé osoby) a dvojlôžkové (možnosť jednej alebo dvoch prísteliek) izby. Izby majú sociálne zariadenie, balkón, SAT TV, telefón, chladničku, trezor (za poplatok). Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných hostí.

Stravovanie:

all inclusive, raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetových stolov. V bare pri bazéne a v plážovom bare sa podávajú snacky, alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene.

Pláž:

Ležadlá a slnečníky sú na piesočnatej pláži zdarma. Hotel má dve piesočnaté pláže jednu 250 metrov od hotela druhú 400 metrov od hotela. Vodné športy sú na plážiach za poplatok.

Cestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.