Najlacnejšie exotické dovolenky v Indickom oceáne.  Maldivy   Maurícius   Reunion   Seychely

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hotel Mukarnas

Stredisko:

Dominantný hotel uspokojí náročnejších klientov ale aj rodiny s deťmi a mladých. Hotel sa nachádza priamo na pláži. Množstvo atrakcií pre deti aj dospelých. Služby sú poskytované na vysokej úrovni.

Hotel:

V hoteli sa nachádza recepcia, lobby bar, hlavná reštaurácia s terasou, štyri a´la carte reštaurácie (talianska, čínska, turecká, rybia), bar s rýchlym občerstvením, Game Café bar, bar pri bazéne, plážový bar, vitamínový bar, bowlingová kaviareň, nočný klub, veľký bazén, bazén s menším aquaparkom, mini klub, detské ihrisko, samostatný menší bazén, relaxačné centrum, vnútorný bazén, turecké kúpele, sauna, masáže, jacuzzi, fitnescentrum, kaderníctvo, stolný tenis, squash, biliard, internetová kaviareň, hotelové nákupné centrum, lekárska služba, hracie automaty, menšie kino, volejbal a plážový volejbal, škola potápania, amfiteáter, animačné programy, detský kolotoč.

Ubytovanie:

Klimatizované rodinné (4-5 osôb, max. 4 dospelé osoby alebo 3 dospelý a 2 deti) a dvojlôžkové (možnosť jednej alebo dvoch prísteliek) izby. Izby majú vlastné sociálne zariadenie, balkón, SAT TV, trezor, minibar, telefón, Wi-Fi pripojenie zdarma.

Stravovanie:

ultra all inclusive, raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, neskoré občerstvenie formou bufetových stolov, bufet pre deti, vegetariánsky a diétny bufet, počas dňa občerstvenie vo všetkých hotelových baroch, alkoholické a nealkoholické nápoje, Baby bar pre mamičky s deťmi (mikrovlnka a ohrievač na flaše), Game Café (ultra all inclusive 24h denne).

Pláž:

Slnečníky a ležadlá sú na piesočnatej pláži zdarma. Na pláži je ponuka plážových a vodných športov.

Cestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.