Dovolenka v Karibiku už od 959 €    Pattaya od 535 €

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hotel Barut Lara Resort & Spa

Turecko Lara - Dovolenka v luxuse

V Tureckom stredisku Lara, ktoré je len pár minút jazdy od medzinárodného letiska v Antályi sa nachádza luxusný hotel Barut Lara Resort & Spa z prestížnej a známej hotelovej siete.
10 poschodový hotel a jeho ďalšie apartmánové bloky sa nachádzajú priamo pri pláži. V hlavnej budove sa nachádza aj reštaurácia v ktorej sa stravujú klienti celého areálu. Mimo nej je v komplexe ďalších 5 a la carte reštaurácií a jedna cukráreň. V hlavnej budove ja taktiež doktor, kaderníctvo, obchody, požičovňa aút, kino.

Popis čo všetko je skutočne v hoteli a na pláži all inclusive je až zarážajúce, samozrejme pozitívne:

Medzi hlavnými chodmi je ľahké občerstvenie k dispozícii počas celého dňa. Miestne turecké placky, zmrzlina či pizza sa podávajú vždy medzi jedlami. Alko - zahraničné aj nealko nápoje počas celého dňa. Na pláži si môžete požičať katamaran alebo kanoe, previesť sa na windsurfingu alebo s deťmi na vodnom bicykli. Osušky, lehátka s matracami, slnečník sú taktiež zdarma na pláži aj pri bazénoch s 5 tobogánmi. Vstup do kúpeľov, do sauny a do fitnes, volejbal, minigolf, stolný tenis, 2 veľké bazény, 2 detské bazény, 1 bazén pre úplne najmenšie deti. 3 kurty,

Každý večer je predstavenie a počas dňa animačné služby, pre deti sú otvorené dva kluby. Na štandardných aj rodinných izbách cd, dvd, satelitné programy, ventilátor, klimatizácia, minibar, telefón a tiež trezor.

Súvisiace zájazdyCestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.