Letecky z Viedne  Kuba, Domikánska, Jamajka, Antily, Kajmany, Bahamy, Aruba, Portoriko, Trinidad, Barbados Exotika z Viedne.

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hotel Batihan

Stredisko:

Hotel Batihan sa nachádza 6 km od Kusadasi a je vhodný pre rodiny s deťmi. Hotel sa nachádza priamo na pláži. 26 km od hotela sa nachádza mesto Efez.

Hotel:

Hotel tvoria dve budovy. V jednej sa nachádzajú 4* izby a v druhej 5* rodinné a štandardné izby. Ďalej sa tam nachádza recepcia, hotelové obchodíky, relaxačné centrum s bazénom, sauna, masáže, krytý bazén, lobby bar, reštaurácia, plážový bar (možnosť občerstvenia), nočný klub, reštaurácia s čínskou mexickou a talianskou kuchyňou, veľký plavecký bazén, dva detské bazény, kaviareň, amfiteáter, detské ihrisko, fitnescentrum, tenisový kurt, stolný tenis, futbal, basketbal, volejbal, aerobik, animačné programy. V blízkosti hotela sa nachádza Národný park, Aquapark a delfinárium Adaland.

Ubytovanie:

Štandardné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Rodinné izby pre 4-5 osôb. V izbách sa nachádza balkón, telefón, satelitný LCD TV, minibar, sušič na vlasy, Wi-Fi (v izbách aj v celom hoteli zdarma), trezor za príplatok.

Stravovanie:

all inclusive, raňajky, obedy a večere sú formou bufetových stolov, polnočná polievka, v bare pri bazéne a v záhradnom bare pri pláži možnosť občerstvenia, nealkoholické a alkoholické nápoje.

Pláž:

Slnečníky a ležadlá sú na hotelovej piesočnatej pláži k dispozícií zdarma. Na pláži je možnosť využitia vodných a plážových športov.

Doprava:

Do Izmiru sa dostanete letecky z Bratislavského letiska.

Cestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.