Dovolenka v Karibiku už od 959 €    Pattaya od 535 €

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hotel Incekum Beach Resort

Stredisko:

Hotelový komplex tvorí niekoľko hotelových budov a je vhodný pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi. Nachádza sa priamo na pláži.

Hotel:

V hotelovom areáli sa nachádza reštaurácia s vonkajšou terasou, a´la carte reštaurácia, lobby bar, vitamin bar, bar pri bazéne, vonkajší bazén s tromi šmykľavkami, vnútorný bazén a detský bazén, turecké kúpele, sauny, fitnescentrum, animačné programy, detský miniklub, diskotéka, šípky, tenis, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis. V lobby a snack bare je Wi-Fi zdarma. Masáže, peelingy, relaxačné centrum a salón krásy sú za poplatok. Za extra poplatok sú služby ako lekár, fotoshop, obchodíky, biliard, hracie automaty, potápačské kurzy, požičovňa áut, čistiareň, kaderníctvo, internetový kútik.

Ubytovanie:

Rodinné (max 4. dospelé osoby) a dvojlôžkové (možnosť jednej alebo dvoch prísteliek) izby s individuálnou klimatizáciu. Izby majú vlastné sociálne zaradenia, balkón, SAT TV, telefón, minibar (denne 1 liter vody zdarma), trezor.

Stravovanie:

all inclusive, raňajky, neskoré raňajky, obedy a raňajky formou bufetových stolov, popoludní občerstvenie, nealkoholické a alkoholické nápoje počas celého dňa v cene.

Pláž:

Slnečníky, ležadlá a matrace sú ná pláži zdarma. Možnosť zapožičania hotelových osušiek na pláž. Možnosť využitia vodných športov (za poplatok).

Cestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.