Najlacnejšie exotické dovolenky v Indickom oceáne.  Maldivy   Maurícius   Reunion   Seychely

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hotel White Gold

White Gold Hotel & Spa Alanya Turecko

5-hviezdičkový luxusný hotel postavený v roku 2011 v blízkosti pláže, mora, obchodov i centra. Odporúčaný tiež náročnejším klientom. 

Poloha:
hotel sa nachádza na promenáde s veľkým výberom obchodov, reštaurácií a kaviarničiek, v blízkosti pláže s čistým morom. Hendikepovaní klienti pre prístup na pláž môžu použiť výťah a následne podchod. Len 3 km od hotela je Centrum Alanye kam dopravu zabezpečujú dolmuse a taxíky. 

Hotel:
v hoteli je vstupná hala s recepciou, obchodíky, môžete si tu aj zameniť peniaze, reštaurácia s posedením na terase s výhľadom na pláž, konferenčná miestnosť, TV miestnosť, lekár. V areály hotela je bazén so šmykľavkou, bar pri bazéne, vnútorný bazén, fitnescentrum, miniklub pre deti, relaxačné centrum – turecké kúpele, sauna a za poplatok rôzne druhy masáží. Slnečníky a ležadlá pri bazéne aj na pláži majú hostia hotela zdarma. Hotel pripravuje denné i večerné zábavné programy. V hotely pravdaže nechýba Wi-Fi pripojenie zdarma aj s internetovým kútikom s počítačmi zdarma. 

Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky a izby typu junior suite (jedna miestnosť pre min. 3 dospelé osoby a max. 3 dospelé osoby a 1 dieťa) moderne a sociálne zariadené s klimatizáciou, balkón, TV, telefón, minibar. Trezor je k dispozícii za poplatok. Hotel je vybavený izbami pre hendikepovaných hostí.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere vo forme bohatých, čerstvých a chutných bufetových stolov. Popoludňajšie občerstvenie zahŕňa čaj, kávu, snacky a koláčiky. Alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje v cene. 

Pláž:
piesočnatá pláž s kamienkami s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá i slnečníky na pláži pre hostí zdarma. Množstvo vodných športov na pláži za poplatok.

Súvisiace zájazdyCestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.