Letecky z Viedne  Kuba, Domikánska, Jamajka, Antily, Kajmany, Bahamy, Aruba, Portoriko, Trinidad, Barbados Exotika z Viedne.

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hotel Kleopatra Beach Hotel

Alanya Turecko Dovolenka

Stredisko:

Hotel sa nachádza blízko od pláže Kleopatra Beach. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. V blízkosti hotela sa nachádzajú obchody a centrum.

Poloha:

Hotel sa nachádza približne 30 metrov od pláže Kleopatra Beach. Obchody, reštaurácie a kaviarne sa nachádzajú v blízkosti hotela.

Hotel:

Hotel má 3 budovy. Nachádza sa tam recepcia, reštaurácia, hlavná reštaurácia s vonkajšou terasou a barom. Pri bazéne a na pláži na sa nachádzajú ďalšie bary, 2 bazény a 2 detské bazény a šmykľavka (slnečníky a ležadla pri bazénoch zdarma). Turecký kúpeľ, sauna, masáže a salón krásy (za extra príplatok). 2-krát do týždňa animácie a večerný program. K dispozícií stolný tenis, šípky, fitnescentrum a plážový volejbal.

Ubytovanie:

Individuálne klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, vlastné sociálne zariadenie, balkón, telefón, SAT TV, za extra príplatok minibar a trezor.

Stravovanie:

all inclusive, raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, popoludňajšie občerstvenie pri bazéne, alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pláž:

Slnečníky, ležadlá a matrace sú na piesočnatej pláži Kleopatra Beach za poplatok. Na pláži je možnosť využitia vodných športov (za poplatok).

 

Súvisiace zájazdyCestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.