Letecky z Viedne  Kuba, Domikánska, Jamajka, Antily, Kajmany, Bahamy, Aruba, Portoriko, Trinidad, Barbados Exotika z Viedne.

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hotel Lioness

Stredisko:

Hotel v modernom štýle je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií. Na pláž sa dá dostať veľmi jednoducho podchodom. Hotel sa nachádza kúsok od centra Avsallaru.

Hotel:

V hoteli sa nachádza recepcia, reštaurácia, lobby bar, bazén s oddelenou detskou časťou, tobogán, vnútorný bazén, ležadlá zdarma, bar pri bazéne a snack bar na pláži, turecké kúpele, discobar,  fitnescentrum, stolný tenis, šípky, minimarket, čistiareň, lekár, požičovňa áut, kaderníctvo. Sauna, masáže, biliard a fotograf sú za poplatok.

Ubytovanie:

Klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. V izbách je vlastné sociálne zariadenie, balkón, SAT TV, Wi-Fi zdarma, telefón, minibar, trezor (za poplatok).

Stravovanie:

all inclusive, raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, neskoré raňajky, popoludňajšie občerstvenie, polnočná polievka, alkoholické a nealkoholické nápoje počas celého dňa (v cene).

Pláž:

Ležadlá a slnečníku sú na piesočnatej pláži v cene. Plážové osušky sú za depozit.

Cestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.