Najlacnejšie exotické dovolenky v Indickom oceáne.  Maldivy   Maurícius   Reunion   Seychely

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Vianočný Berlín

Berlínske vianočné trhy navštívi každoročne množstvo návštevníkov. Ich atmosféru si možno vychutnať na viacerých miestach, dovedna tu nájdete takmer sto vianočných mestečiek.    

Gendarmenmarkt

Najkrajšie a najpopulárnejšie berlínske trhy sú pre návštevníkov sú k dispozícii viac ako mesiac a to od 21.novembra až do 31.decembra.

Nedajte sa odradiť vstupným. Vstup zdarma je počas pracovných dní v čase od 11:00 do 14:00, ostatné dni sú pre návštevníkov spoplatnené.

Symbolické jedno euro vám však zabezpečí nádherný zážitok. Nádych luxusu vzbudzuje predovšetkým mohutný francúzsky kostol, v jeho okolí nájdete množstvo zaujímavých stánkov. Tie sa doslova prehýbajú pod vianočnými ozdobami, dekoráciami alebo suvenírmi.

 

Alexanderplatz

Na obľúbených vianočných trhoch nájdete niekoľko možností, ako sa zabaviť. Vianočný tovar aj tradičné špeciality ponúka viac ako sto stánkov, okrem toho je však pre návštevníkov pripravené i klzisko či vianočná pyramída, patriaca k najväčším v Európe. Na najmenších návštevníkov čakajú taktiež kolotoče.

 

Vianočné trhy pri Červenej radnici

Ak vás viac láka pokojnejšia atmosféra, zamierte na vianočné trhy pri Červenej radnici. Nachádzajú sa iba niekoľko sto metrov od námestia Alexanderplatz, obľúbené sú predovšetkým u detí. Na obrovskej ploche nájdete nie len vianočné domčeky ale i klzisko, ruské koleso či ďalšie kolotoče.

 

Súvisiace zájazdyCestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.