Exotika z Viedne. Najvýhodnejšie letecké dovolenky z viedenského letiska. 

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hotel Majestic Jupiter

Hotel Majestic Jupiter je ideálny pokiaľ túžite po oddychovej, pokojnejšej dovolenke. Príjemné a útulne zariadené izby vám ponúka pohľad na vstup do hotela a jeho okolie alebo na rekreačné jazero s labuťami, popri ktorom vedie chodník až k priestrannej piesočnatej pláži, pozvoľne sa zvažujúcej do mora. Pobyt v hoteli Majestic Jupiter si užijete aj so službami all inclusive, máte možnosť skúsiť turecký hammam, zabaviť sa večer pri živej hudbe, deti vyšantiť v detskom miniparku - to všetko za nanajvýš prijateľné ceny.

Hotel Majestic Jupiter sa nachádza v pokojnejšom letovisku "Jupiter". Od centra Mangalie s nákupným korzom, reštauráciami, aquaparkom, diskotékami, vojenským múzeom vzdialenými cca 6 km, 50 m od širokej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora (ležadlá a slnečníky za poplatok), vhodnej pre deti i neplavcov, na ktorú sa dostanete chodníčkom popri jazierku. Vodné športy na pláži (za poplatok). Hotel sa nachádza približne 65 km od letiska v Bukurešti. Oficiálna trieda je 3 hviezdy.

Vybavenie hotela zodpovedá kategórii hotela. Recepcia so vstupnou halou a posedením, lobby bar, reštaurácia s vonkajšou terasou, vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma), v areáli detský zábavný minipark, oddychová zóna v priľahlej hotelovej záhrade, fitnes. Služby za poplatok: hammam, sauna, jacuzzi, masáže, futbalové, volejbalové a tenisové ihrisko, večerný program so živou hudbou.

Vkusne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, rodinné izby (za príplatok) určené pre 4 osoby, kúpeľňa s vaňou resp. sprchou a WC, balkón s posedením, TV, klimatizácia, časť izieb s orientáciou na more (za príplatok).

Stravovanie All inclusive zahrňuje: raňajky, obedy, večere podávané formou švédskych stolov vrátane nápojov, popoludňajšia káva a koláčiky, počas dňa lokálne alkoholické a teplé a studené nealkoholické nápoje podávané v bare (miestne pivo, víno, nalievané sýtené nápoje, voda, káva).

Súvisiace zájazdyCestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.