Najlacnejšie exotické dovolenky v Indickom oceáne.  Maldivy   Maurícius   Reunion   Seychely

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Phoenicia Holiday Resort

5 hviedičkový hotel v Mamai

Phoenicia Holiday Resort ponúka stráviť skvelú rodinnú dovolenku v hoteli, kde pre klienta urobili naozaj všetko. Pestrá záhrada plná kvetov a rozmanitých drevín ponúka množstvo príjemných zákutí na relax a oddych v blízkosti bazénov. Tu nájdu kľud mamičky s malými deťmi, ktoré môžu uložiť do kolísky alebo na detské ležadlo. Tí najmenší nájdu zábavu v miniklube pri animáciach na ihriskách s preliezkami a šmykľavkami, alebo v bazénoch a na tobogáne. Relax dospelých môže začať v pool bare, kde si drink vychutnajú priamo z bazéna. Zdatnejší plavci budú zdolávať dĺžky plaveckého bazéna alebo si zmerajú sily vo vodách Čierneho mora, ktoré je spolu s rozložitou nádhernou piesočnatou plážou hneď za rezortom. Pýchou hotela je kuchyňa. Vynikajúce jedlá z ponuky all inclusive vás lákajú ochutnať všetko čo kuchári navaria. Pohodu po dobrej večeri si môžete užiť na terase vášho letného domova, štúdia či apartmánu, kde sa vo vkusne zariadených priestoroch budete cítiť ako doma.

Hotel sa nachádza v novšej časti letoviska Mamaia približne 4 kilometere od centra. Udržiavaná pláž je s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky sú na pláži zdarma a vodné športy sú za poplatok.

V hoteli sa nachádza reštaurácia Kasstane, a la carte reštaurácia, terasa, cukráreň, bar, bazénový bar, 6 bazénov, miniklub, detské ihriská, tenisové kurty, letné divadlo, fitnes, sauna, lekáreň, biznis centrum, obchodná zóna, kozmetika a masáže, park, oddychová zóna.
Samotný hotel pozostáva zo 7 budov so štúdiami a apartmánmi. Štúdio je jedna miestnosť s dvomi pevnými lôžkami, kuchynským kútom  a s dennou časťou s pohovkou. Obsadenie ja max 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti do 14 rokov.
Apartmán má oddelenú spálňu od dennej miestnosti s kuchynským kútom s pohovkou. má rovnaké obsadenie ako štúdio.  Apartmány s dvomi spálňami má dennú časť s pohovkou a kuchynským kútom.Obsadenie ja max 5 dospelých osôb alebo 4 dospelí a 2 deti do 14 rokov. Každé ubytovanie má vlastnú kúpeľňu, chladničku, žehličku, sušič na vlasy, klimatitáciu, TV, wi-fi a  balkón.

Strava v hotelovom komplexe Phoenicia Holiday Resort je all inclusive.

K dispozícii je slovenský animátor s denným a večerným programom. Hry, súťaže, diskotáka pre deti, maľovanie, kreslenie, večerný program pre dospelých.

Zaujímať by vás mohla aj ponuka hotela Parc Hotel.

Súvisiace zájazdyCestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.