Dovolenka v Karibiku už od 959 €    Pattaya od 535 €

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Parc Hotel

Dovolenka Rumunsko Mamaia

Hneď na začiatku letoviska Mamaia, doslova dotýkajúc sa pláže, našiel svoje miesto hotel Parc. Elegantná, zrekonštruovaná budova sa môže popýšiť jedinečným barom na svojej streche s výhľadom na celú Mamaiu. Tomuto príjemnému posedeniu bude konkurovať oddych v elegantne zariadených izbách, kde nájdete svoj kľud po celodenných aktivitách. Bohaté raňajky z hotelovej kuchyne cez deň veľmi radi vystriedate za možnosť ochutnať rumunské špeciality v okolitých reštauráciách, či stánkoch s rýchlym občerstvením.
POLOHA: Priamo pri nádhernej priestrannej širokej piesočnatej pláži letoviska Mamaia (ležadlá a slnečníky za poplatok) so širokou ponukou vodných športov, ihrísk a atrakcií pre deti i dospelých ( za poplatok) – na začiatku hlavnej promenády s reštauráciami, obchodíkmi a kaviarňami – centrum vyhľadávaného letoviska Mamaia vzdialené cca 2 km - v blízkosti známeho aquaparku Aqua Magic a unikátnej lanovky Telegondola Mamaia – jogging, byciklovanie a in-line korčulovanie vo vyhradenom pruhu priamom na promenáde – od mesta Constanta s nákupným centrom vzdialené približne 4 km - cca 27 km od letiska.

Vybavenie: Priestranná vstupná hala s recepciou a posedením – 2 výťahy wi-fi pripojenie na internet v priestoroch recepcie (zdarma) obchod SUN shop – moderná reštaurácia – denný bar – atraktívny Sky bar na streche hotela s vonkajším i vnútorným sedením a panoramatickým výhľadom na stredisko Mamaia – detský kútik – fitnes – vonkajší bazén s terasou na slnenie s ležadlami a slnečníkmi (zdarma) – vírivka.
Ubytovanie: Vkusné zariadené izby s možnosťou ubytovania 2 dospelých osôb a až 2 det, alebo 3 despelých osôb – kúpeľňa s vaňou, resp. sprchovým kútom a WC – sušič vlasov – klimatizácia – minibar ( za príplatok) – trezor – TV – balkón s posedením – možnosť izieb s výhľadom na more ( za poplatok).
Stravovanie: Raňajky formou švédskych stolov s nápojmi – priamo na plážovej promenáde je množstvo reštaurácií a stánkov s rýchlym občerstvením, ponúkajúcich rôzne cenovo výhodné menu.

Pozrite aj krásny hotel Phoenicia Holiday Resort.

Súvisiace zájazdyCestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.