Dovolenka v Karibiku už od 959 €    Pattaya od 535 €

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hotel Europa

Rumunské letovisko Eforie Nord

Kvalitný hotel Európa len kúsok od priľahlej piesočnatej pláže letoviska Eforie Nord odporúčame náročnejšej klientele. Vkusne zariadené izby s panoramatickým výhľadom, chutná a pestrá strava zahŕňajúca rumunskú i medzinárodnú kuchyňu, udržiavaná záhrada volajúca k oddychu, nadštandardné služby hotelové SPA & Wellness centrum poskytujúce nielen skrášľovacie, ale aj liečebné procedúry, využívajúc pritom prírodné ingrediencie z jazera Techirghiol – to všetko predurčuje hotel Európa k prežitiu nezabudnuteľnej dovolenky.

V letovisku Eforie Nord, len 150 m od udržiavanej piesočnatej pláže s postupným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky zdarma, rezervované na pláži v oddelenej časti pre hotelových hostí do 9:30 hod. Priamo pri promenáde s množstvom obchodíkov, reštaurácií, barov a stánkov s občerstvením, zábavné atrakcie pre deti i dospelých, ihriská, športoviská, vodné športy, aquapark – prístupné v rámci letoviska, za poplatok, od letiska vzdialené 40 km .

Vybavenie: Hotelová hala s recepciou – zmenáreň – 4 výťahy – obchod so suvenírmi a dovolenkovými potrebami – denní bar – reštaurácia s vonkajšiou terasou – kútik s veľkoplošnou TV – detský kútik s hotelovými animátormi – hotelové animácie (aquazumba, pilates ) – fitnes – vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi ( zdarma ) – vnútorný bazén s liečivou termálnou vodou – bazén pre deti – detské ihrisko minigolf – plážové osušky ( za vratná depozit ) - Spa centrum Ana Aslan ( za poplatok procedúry po konzultácií s lekárom ) – vodné športy na pláži ( za poplatok ).

Ubytovanie: 2-lôžkové izby s možnosťou ubytovania 2 dospelých osôb a až 2 detí, alebo 3 dospelých osôb poskytujúce komfort pre náročnejšiu klientelu – kúpeľňa s vaňou resp. sprchovým kútom a WC – sušič na vlasy – balkón s posedením – izby s orientáciou na more – klimatizácia – minibar ( za poplatok ) - LCD TV – internetové pripojenie ( za poplatok ).

Stravovanie: Polpenzia – raňajky a večere formou švédskych stolov s jedným nápojom zdarma.

V blízkosti letoviska sa nachádza tiež hotel Union.

Súvisiace zájazdyCestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.