Letecky z Viedne  Kuba, Domikánska, Jamajka, Antily, Kajmany, Bahamy, Aruba, Portoriko, Trinidad, Barbados Exotika z Viedne.

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Poznávací zájazd Krakov

Najlepšia ponuka poznávacích zájazdov do Krakova

Krakov patrí medzi nesporne najkrajšie mestá Európy a je centrom kultúry Poľska. Jeho stredobod tvorí Hlavné námestie(Rynek Glowny), ktoré je najväčším stredovekým námestím v Európe. Lemujú ho staré domy, paláce a dominuje mu gotický kostol Panny Márie s hlavným oltárom z lipového dreva (najcennejší európsky gotický oltár).

Staré mesto obklopuje park Plankt, v okolí ktorého sa nachádza mnoho historických budov, napr. najstaršie budovy Jagellonskej univerzity, kostoly a kláštory, Floriantská brána, pevnostné múry a Barbakan.

Žiadny návštevník nemôže minúť kráľovský hrad Wawel. Turisticky príťažlivá je Kráľovská cesta na Hlavné námestie, štvrť Kazimierz, bývalá gotická tržnica Sukiennice. Krakov je mesto umelcov, festivalov, divadiel a koncertov. Má rad kaviarní a reštaurácií s výbornou gastronómiou a mnoho z jeho historických pamiatok  je zapísaných na zozname UNESCO ( napr. koncentračný tábor Osvienčim - Auschwitz, Kalwaria Zebrzydowska a soľná baňa Velička - Wieliczka).

Kontaktujte nás    02 44 888 999    objednavka@desirea.sk

Súvisiace zájazdyCestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.