Letecky z Viedne  Kuba, Domikánska, Jamajka, Antily, Kajmany, Bahamy, Aruba, Portoriko, Trinidad, Barbados Exotika z Viedne.

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hotel Apollo

Dovolenka v Grécku na ostrove Kréta

Hotel Apollo Beach je hotel vhodný pre rodiny aj pre všetkých ktorí uprednostňujú dovolenku v tichšej lokalite s aktívnym oddychom. Nachádza sa na krásnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora pre deti aj pre plavcov. Za poplatok možnosť vodných športov.
Hotel Apollo Beach sa nachádza v Gréckom stredisku Kavros a 450 metrov od širokej a dlhej piesočnatej pláže na ktorú sa dá dostať pešo alebo 7x denne mini autobusom zadarmo.

Rodinný hotel má prekrásnu vstupnú halu. Nachádza sa tu vonkajšia a vnútorná klimatizovaná reštaurácia, pre deti aj pre dospelých je tu bazén, občerstvenie hneď pri bazéne, pre krásne účesy každý deň vám ponúkame kaderníctvo, na hranie je tu pre deti detské ihrisko a pre dospelých stolný tenis a biliard. Počas celého týždňa sa v hoteli organizuje Grécky večer a barbecue. Nachádzajú sa tu dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek. Izby sú klimatizované, za poplatok je k dispozícii trezor, TV, SAT, chladnička, vlastné sociálne zariadenie, balkón alebo terasa. V každej izbe je umiestnené bezdrôtové pripojenie na internet. Hotel ponúka All Inclusive stravovanie čo zahŕňa raňajky, obed a večeru bufetovou formou. Popoludňajšie jedlá sú vo forme kávy, koláčikov a zmrzliny. V čase od 11 do 23 hodiny je tu konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov ako napríklad pivo, víno, ouzo a rakija. Vybrať si môžete aj z mnohých iných hotelov napríklad štvorhviezdičkový hotel Rethymno Mare blízko krásnej piesočnatej pláže. 

Súvisiace zájazdy


Hotel Apollo

Grécko/Kréta/Kavros

Hotel Apollo

Termíny od:11.6.2020 / 8 dní

Doprava:Letecká

Strava:All inclusive

Pôvodná cena: 858,00 €

Cena od: 668,00 €

-22%

Zobraziť

Cestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.