Letecky z Viedne  Kuba, Domikánska, Jamajka, Antily, Kajmany, Bahamy, Aruba, Portoriko, Trinidad, Barbados Exotika z Viedne.

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hotel Alkyon

Dovolenka na gréckom ostrove Korfu

Hotel Alkyon sa nachádza v rušnom letovisku Sidari. Priateľská atmosféra a skvelá poloha sú jeho hlavnými znakmi. V blízkom okolí nájdete niekoľko reštaurácií, zdravotnícke centrum a tiež štúdiá George. Slávny Kanál lásky leží odtiaľto asi 300 m. Príjemný, jednoduchší hotel leží iba 30 m od jednej z najkrajších pláží ostrova Korfu, od ktorej ho oddeľuje iba prístupová komunikácia. Pláž bola ocenená modrou vlajkou pre svoju krásu a čistotu.

Hotel Alkyon ma vstupnú halu s recepciou, klimatizovaná reštaurácia, pool bar. Pred hotelom sa rozprestiera záhrada s veľkým bazénom pre dospelých a malým bazénom pre deti. Od bazénov je priamy výhľad na pláž a more. Hotel ponúka 2 posťelové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), sušič na vlasy (zadarmo k dispozícii na recepcii hotela). V izbách je SAT TV, telefón, chladnička, balkón alebo terasa. Izby s výhľadom na morskú stranu sú za príplatok. Polpenzia formou bufetu - raňajky a večere formou bufetu, alebo All Inclusive za príplatok.V rámci All Inclusive  sa podávajú aj obedy formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa v pool bare (10:00 – 19:00 hod.), konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov, káva, pivo a i. v čase od 10:00 – 21:00 hod. Zmrzlina sa podáva v čase od 10:00 – 18:00 hod.  

V ponuke máme trojhviezdičkový hotelový komplex Magna Graecia Village na ostrove Kréta, ktorý je postavený v typickom gréckom štýle. 

Súvisiace zájazdy


Alkyon Beach Hotel

Grécko/Korfu/Agios Georgios

Alkyon Beach Hotel

Termíny od:9.6.2020 / 8 dní

Doprava:Letecká

Strava:All inclusive

Pôvodná cena: 805,00 €

Cena od: 644,35 €

-20%

Zobraziť

Cestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.