V dňoch 25. až 29.8.2016 sme mali výpadok spôsobený migráciou webu na nový server. Týmto sa návštevníkom ospravedlňujeme.

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Destinácie

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Poznávací zájazd Paríž

Aktuálna ponuka zájazdov do Paríža.

Poznávací zájazd Paríž

Paríž - najnavštevovanejšie mesto sveta opäť v našej ponuke. Je niekoľko možností ako Paríž navštíviť, v ponuke máme zájazdy letecky, autobusom, individuálne, so sprievodcom i bez, dokážeme zabezpečiť sprievodcu aj na časť poznávacieho zájazdu. Ponúkame klasický Paríž, Paríž pre náročnejších klientov, predĺžené víkendy, eurovíkendy, Silvester v Paríži, Veľkú noc v ParížiPoznávací zájazd Paríž patrí k najobľúbenejším zájazdom.

Cesta vedie cez Rakúsko a Nemecko a priamo do Francúzska. V centre Hlavného mesta Francúzska, teda v Paríži je k videniu množstvo tých najatraktívnejších historických pamiatok. Medzi najznámejšie patrí Katedrála Notre Dame. Táto katedrála je postavená v gotickom štýle. Katedrála bola v 19. Storočí zreštaurovaná Villetom  –  Le – Ducca. Nachádza sa tu aj impozantná Latinská štvrť a Pantheón. V tejto štvrti sa nachádza veľa obchodíkov s oblečením a reštaurácií. A tiež je známa aj svojimi univerzitami a kníhkupectvami.

Pantheón sa nachádza v Latinskej štvrti, kde ukrýva veľa francúzskych umelcov a mysliteľov vo svojej podzemnej krypte. Tieto krásne pamiatky je najlepšie vychutnávať pešky. Známa je tu aj Univerzita La Sorbonne a veľkolepé Luxemburgské záhrady. Nablízku je aj bulvár St. Michelle a Centre Pompidou. V tomto centre sa nachádza národné múzeum moderného umenia, výstavné galérie a kinosály. Konajú sa tu aj príležitostné exhibície a podujatia. Netreba zabudnúť ani na kostol Sv. Eustacha a Forum Les Halles a Place De Concorde.

Najviac vyhľadávanou atrakciou je bezpochyby návšteva múzea Louvre. Toto múzeum bolo kedysi palácom francúzských monarchou. Dá sa tu obdivovať Mona Lisa a Venuša Milátska a mnoho iných zaujímavostí toto múzeum ponúka. Veľkolepý je tu aj  Versailský zámok a jeho nádherné dlhé udržiavané záhrady. Impozantná je aj prehliadka Champ – Elysées a moderná štvrť La Defense. V tejto modernej štvrti La Defense je široký výber nakupovania v tunajšom obchodnom centre.  Okrem toho je tu aj slávny Árc de Triomphe. Je to víťazný oblúk, ktorý bol postavený Napoleónom.

Aj romantiku môžte zažiť na tomto poznávacom zájazde. A to formou dlhých večerných prechádzok po Montmarte a štvrti umelcov. Nachádzajú sa tu aj vínne bary a múzea.  Aj námestím Pigalle bazilikou Sacre Couer. Táto bazilika sa nachádza vďaka svojej polohe na najvyššom bode romantického Paríža. Nachádzajú sa tu aj dve sochy a je to socha Jany z Arku a Ľudovíta IX svätého.  Pokračovať sa dá aj plavbou loďou po parížskej rieke Seinna. Výlet sa dá spestriť aj návštevou Eiffelovej veži, ktorá je tiež veľkou dominantou Paríža a s tým najkrajším výhľadom na celý Paríž. Niet väčšej romantiky akú nájdete v Paríži. Pokračuje sa návštevou Invalidovne a prehliadkou Elyzejských polí. Invalidovňa je nádherné múzeum, ktoré má rozsiahlu vojenskú históriu. Ďalším múzeom je múzeum d´Orsay, ktoré je výnimočnou unikátnou zbierkou  umenia a to už od rokov 1848 – 1914. Táto zbierka sa nachádza v bývalej budove železničnej stanice. Francúzsko sa dá spoznávať  aj letecky aj autobusom.

Autobusom je to výlet na 5 dní a letecky na 4 dni. V Paríži je skvelá možnosť zábavy pre tých najmenších a to vďaka návšteve DISNEYLANDU. Je to na celodenný výlet. V tomto romantickom meste sa dá navštíviť aj zámok Fontainebleau a to je tá pravá lahôdka pre tých ktorý majú radi historické pamiatky. Zámok predstavuje mix štýlov s rôznych období. Potom je tu aj známa bazilika St. Denis, ktorá je aj korunovačným kostolom všetkých francúzskych kráľov. Netreba vynechať ani jeden z najznámejších cintorínov a tým je cintorín Pére Lachaise.
 
Poznávací zájazd Paríž Autobusom

Výlet do Paríža

Zájazd Disneyland Paríž Francúzsko

Zájazd do Lúrd

Súvisiace zájazdy

Ďalšie zájazdy

Autosalón Paríž 2016

Francúzsko/Paríž a okolie/Paríž

Autosalón Paríž 2016

Termíny od:1.10.2016 / 4 dni

Doprava:Autobusová

Strava:Raňajky

Cena od: 139,50 €

Zobraziť

Zájazd do Paríža

Francúzsko/Paríž a okolie/Paríž

Zájazd do Paríža

Termíny od:14.9.2016 / 5 dní

Doprava:Autobusová

Strava:Raňajky

Cena od: 159,00 €

Zobraziť

5-dňový zájazd do Paríža

Francúzsko/Paríž a okolie

5-dňový zájazd do Paríža

Termíny od:31.8.2016 / 5 dní

Doprava:Autobusová

Strava:Raňajky

Cena od: 160,00 €

Zobraziť

5-dňový adventný zájazd do Paríža

Francúzsko/Paríž a okolie/Paríž

5-dňový adventný zájazd do Paríža

Termíny od:7.12.2016 / 5 dní

Doprava:Autobusová

Strava:Raňajky

Cena od: 168,00 €

Zobraziť

Klasický Paríž

Francúzsko/Paríž a okolie

Klasický Paríž

Termíny od:15.9.2016 / 5 dní

Doprava:Autobusová

Strava:Raňajky

Cena od: 169,00 €

Zobraziť

5-dňový silvestrovský zájazd do Paríža

Francúzsko/Paríž a okolie/Paríž

5-dňový silvestrovský zájazd do Paríža

Termíny od:29.12.2016 / 5 dní

Doprava:Autobusová

Strava:Raňajky

Cena od: 180,00 €

Zobraziť

Ďalšie zájazdy
Cestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk


Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.